Розширений пошук

Про компанію Kyocera

Kyocera Document Solutions - це один з лідерів на світовому ринку серед постачальників рішень для офісного документообігу компаній. Компанія виробляє лазерні мережеві чорно-білі і кольорові принтери, багатофункціональні пристрої (БФП), а також широкоформатні пристрої. Крім того, Kyocera Document Solutions пропонує різні програмні рішення для управління офісним документообігом.

Європейський офіс компанії займається координацією діяльності Kyocera Document Solutions в регіоні EMEA, який включає в себе Європу, Близький Схід і Африку. Компанія має 15 офіційних представництв в даному регіоні і цілу мережу авторизованих дистриб'юторів в 60 країнах, включаючи Україну.

Офіс KYOCERA Document Solutions в Європі (Хоофдорп, Нідерланди)

Kyocera Document Solutions - дочірнє підприємство корпорації KYOCERA. Корпорація KYOCERA - це провідний світовий виробник електронного офісного обладнання, в тому числі, мобільних пристроїв, електронних компонентів, високотехнологічної кераміки і навіть елементів сонячних батарей.

Корпорація KYOCERA заснована в 1959 році Dr. Kazuo Inamori (Казуо Инаморі).

Штаб квартира Кіосера знаходиться в місті Кіото (Японія).

KYOCERA Document Solutions заснована в 2000 році після об'єднання бізнесу Кіосера з компанією Міта. Нова дочірня компанія стала називатися Kyocera Mita, а в 2012 році вона отримала назву Kyocera Document Solutions в результаті ребрендингу і зосередження зусиль на поширенні рішень для управління документообігом. Крім лазерних принтерів і БФП Kyocera Document Solutions реалізує програмне забезпечення для управління друком, копіюванням, скануванням і зберіганням документів.

Штаб квартира Kyocera Document Solutions знаходиться в японському місті Осака.
Європейський офіс знаходиться в місті Хоофдорп (Нідерланди).
Чистий прибуток компанії Kyocera Document Solutions становить 2,6 млрд. € станом на 31 березня 2015 року.

 

Ці компанії обрали Kyocera

Бренды. которые выбрали Киосера


Офіційнмй сайт Kyocera Document Solutions в Євпропі http://www.kyoceradocumentsolutions.eu

Задайте своє питання