Розширений пошук

"Літаючий мотоцикл" - аеробайк XTurismo Limited Edition вартістю 680 тис. долларів

Японія почала продажі першого в світі літаючого мотоциклу. Це розробка стартапу ALI Technologies Inc., який підтримує футболіст Кейсуке Хонда, а спонсорами є великі промислові компанії Mitsubishi Electric і Kyocera.

Аеробайк XTurismo Limited Edition

Аеробайк під назвою XTurismo Limited Edition коштує 680 000 долларів.

XTurismo Limited Edition - це революційна розробка стартапу з Токіо, який займається виробництвом дронів. Аеробайк має звичайний двигун та 4 двигуни з батарейним живленням. Заявлено, що "літаючий мотоцикл" може переміщуватись зі швидкістю до 100 км/год. протягом 40 хвилин.

Аеробайк виконаний в червоно-чорних кольорах та представляє собою мотоциклетний корпус з пропеллерами, а у нерухомому стані машина спирається на посадкові санки.

Демонстрація мотоциклу відбулася на гоночній трасі біля гори Фудзі, машина здійснила короткий політ за кілька метрів від землі.

Генеральний директор Дайсуке Катано говорить, що це абсолютно новий метод пересування. На сьогоднішній день розробку можна використовувати на службі рятувальних команд, щоб дістатися важкодоступних місць. Пересування аеробайку завантаженими дорогами Японії в найближчому майбутньому не передбачається, для цього потрібно оновлювати правила дорожнього руху.

Задайте своє питання