Розширений пошук

Продажі принтерів і БФП Kyocera ростуть у всьому світі. Підсумки партнерської конференції

У період з 4 по 7 червня 2014 р. в столиці Угорщини Будапешті відбулася щорічна партнерська конференція Kyocera Document Solutions. У ній взяли участь понад 50 компаній-дистриб'юторів (більше 90 учасників) з країн центральної та східної Європи, Африки та Близького Сходу.

Рекордний приріст продажів принтерів і БФП Kyocera

На конференції підбивалися підсумки минулого 2013-2014 маркетингового року. Керівники європейського офісу Kyocera Document Solutions Europe BV відзначили, що, незважаючи на кризовий період в даному сегменті ринку, Кіосера залишається однією з небагатьох компаній, яка показує стабільне зростання продажів у всіх сегментах. Такий результат особливо вражає на тлі падіння рівня продажів лазерного друковано-копіювального обладнання провідних світових брендів.

Головні досягнення Kyocera Document Solutions за минулий рік

- Продажі багатофункціональних пристроїв формату А4 в цілому зросли більш ніж на 80%.

- Європейське представництво Kyocera Document Solutions Europe BV досягли рекордного приросту обсягу продажів - 7% до підсумків попереднього року.

- У багатьох, близьких до України країнах, торгова марка Kyocera Document Solutions стала лідером за часткою ринку. Наприклад, в Білорусії - сегмент «БФП А3 формату», в Польщі - сегмент «кольорові принтери».

Причини успіху Kyocera на тлі загального падіння

Присутні на конференції відзначили головні причини таких успішних результатів Kyocera Document Solutions. В останні роки користувачі копіювально-множільной техніки пред'являють головні вимоги - економічність, довговічність і стабільність. Всі ці якості є у продукції Кіосера.

Плани Kyocera Document Solutions на новий маркетинговий рік (2014-2015)

Озираючись на вражаючі результати минулого року, компанія Kyocera Document Solutions сповнена оптимізму і ставить високі планки на наступний період. Так, в новому маркетинговому році (2014-2015) Кіосера планує наростити не менше ніж 20% обороту. Як повідомляє керівництво та експерти компанії, до цього є всі передумови.

Задайте своє питання