Розширений пошук

Kyocera створила концепт гнучкого смартфона майбутнього

Фото смартфона Кіосера

Японський виробник Kyocera представила оригінальний концепт смартфона, який вийде вже найближчим часом. Зараз прототип носить назву EOS. Головною перевагою мобільного пристрою майбутнього є можливість складати його як гаманець.

Фото смартфонів Кіосера

Основою для створення смартфона служить гнучкий OLED дисплей, укладений в м'яку полімерну обкладинку. Обкладинка тонка і гнучка, її можна складати як аркуш паперу.

У складеному стані новий смартфон від Kyocera буде служити для здійснення простих дзвінків. А щоб получть доступ до широкого екрану, достатньо просто розгорнути пристрій. Якщо ж користувач захоче набрати текст, до його послуг пропонується непомітна в спокійному стані клавіатура, яка підніметься над поверхностью.Кроме того, новий смартфон Kyocera EOS буде оснащений сенсорним дисплеєм. Для цієї мети буде використовуватися тачскрін з одношарової металевої сітки.

Ще одна фішка смартфона EOS - можливість харчування з використанням кінетичної енергіі.Прі розгортанні і згортанні апарату, енергія трансформується в електрику. Це можливо за рахунок використання невеликих п'єзоелектричних генераторів. Дуже зручна функція, коли поруч немає розетки.

Випуск нового смартфона компанія Kyocera планує вже найближчим часом. Прочитати майбутній аннонс пристрою Ви зможете на нашому сайті. Так як наша компанія є офіційним дистриб'ютором лазерних принтерів і МФУ Kyocera в Україні, ми стежимо за прогресивними розробками нашого партнера і в інших областях бізнесу.

Задайте своє питання