Розширений пошук

Нові БФП Kyocera серії Taskalfa: безпека і зручність

Kyocera Document Solutions повідомляє про запуск нової лінійки лазерних БФП TASKalfa формату А3. Пристрої створені на основі успішної технології Kyocera з урахуванням останніх розробок, удосконалюють зручність і безпеку використання.

7 БФП: TASKalfa 6053ci, 5053ci, 4053ci, 3253ci, 2553ci, 6003i, 5003i

Перелік лазерних багатофункціональних пристроїв А3 формату від Kyocera, які доступні вже з лютого (5 кольорових і 2 чорно-білих):

  • TASKalfa 6053ci.
  • TASKalfa 5053ci.
  • TASKalfa 4053ci.
  • TASKalfa 3253ci.
  • TASKalfa 2553ci.
  • ТАСКальфа 6003i.
  • ТАСКальфа 5003i.

Нові БФП Taskalfa найбезпечніші в своєму сегменті

Вийшли моделі БФП серії TASKalfa, здатні запобігти проникненню шкідливих програм і несанкціонованого програмного забезпечення в системи користувачів. Це можливо завдяки включеному модулю Trusted Platform Module і Secure Boot, які захищають дані користувачів під час виконання шляхом стандартних перевірок цілісності і завдяки вбудованій функції шифрування даних. Високий рівень безпеки - один з головних пріоритетів при роботі з важливими документами. Нові БФП із серії TASKalfa відповідають всім вимогам безпеки і можуть вважатися кращими в своєму класі.

Нові БФП А3 формату з серії Таскальфа продуктивні

Нова серія Taskalfa А3 - більше зручності і продуктивності

Очікування користувачів до багатофункціональних пристроїв друку, копіювання і сканування ростуть і в сфері продуктивності, а також простоти у використанні. Нові апарати підвищують ефективність роботи завдяки датчику наближення людини, який мінімізує час виходу зі сплячого режиму. Повнокольорова сенсорна панель 10,1 дюйма забезпечує легкість управління і надає широкий доступ до безлічі корисних функцій.
Легка інтеграція в робочі процеси користувача можлива завдяки програмній платформі HyPAS ™.

Нова серія Taskalfa - ідеальне рішення для поліграфії

Висока якість друку пристроїв Kyocera стала ще бездоганнішою, що робить новенькі апарати відмінним інструментом для поліграфічних центрів, студій дизайну, рекламних агентств і всіх, хто працює з кольоровими роздруківками. Такі можливості з'явилися завдяки поліпшеній формулі тонера, який забезпечує більш рівномірний і гладкий розподіл по паперу.

Надійність і довговічність - традиційна для техніки Kyocera

Пристрої TASKalfa неодноразово отримували нагороди після тестування всесвітньою лабораторією BLI, як найнадійніші. Нова серія заснована на тій же традиційній для компанії Кіосера технології, що використовує довговічні і міцні компоненти. Це призводить до довгострокової економії, а також підвищує продуктивність і мінімізує простої. В результаті продуктивність праці помітно зростає.

Задайте своє питання