Розширений пошук

При друці офісних документів можна економити

Ми поки далекі від впровадження в життя безпаперового офісного документообігу. Але вже сьогодні, використовуючи технології, ми можемо зробити ставку на безпеку і економію при друку.

При друці офісних документів можна економити

Документообіг без паперу. Ідея звучить добре і з багатьох аспектів, в тому числі фінансових і екологічним, вона здається вигідною для бізнесу. Однак на таку революцію готове мала кількість компаній. Дослідження IDC, проведені на початку 2016 року, показують, що більшість підприємців паралельно використовують цифрові і паперові документи. В даний час на повну автоматизацію бізнес-процесів можуть зважитися лише 30% компаній.

Лазерні багатофункціональні пристрої найбільш затребувані

Експерти відзначають, що двигуном ринку офісної друку є багатофункціональні пристрої, особливо, лазерні. Однак це не означає, що чорнильна друк втрачає свою популярність.
Продуктивність і раніше залишається головним критерієм при виборі друкувального пристрою. Не менш важлива економічна вигода. Користувачі особливо відзначають такі функції БФП, як автоматичне багатосторінкове сканування, двосторонній друк (дуплекс) або можливість розкладки декількох сторін на одному аркуші.

Комфортне використання пристроїв

Створюючи друковану середу, варто подбати про комфорт роботи з пристроями.
Особливо проблематично це зробити в великих компаніях, де введена централізація друку і скорочено кількість використовуваних принтерів і багатофункціональних пристроїв. Співробітники можуть скаржитися на черзі при роздруку документів, а використання і обслуговування пристроїв з великою кількістю функцій може бути досить складним.
Kyocera пропонує відмінне рішення для всіх перерахованих вище проблем. Це програми з управління печаткою, які можна придбати разом з покупкою багатофункціональних лазерних пристроїв.

Безпека даних

Не менш важливою для компаній є безпека документів. На жаль, офісні друковані пристрої найчастіше виявляються найбільш слабкою ланкою в системі безпеки.
Дані на сервері можуть бути надійно захищені мережевим фаєрволом і складними паролями, однак, немає потреби все це зламувати, якщо можна просто забрати залишені співробітниками надруковані документи з принтерів і МФУ.
Kyocera допомагає забезпечити безпеку за допомогою опції «конфіденційна друк». В даному випадку друк здійснюється після ідентифікації користувача біля конкретного друкувального пристрою. Такі великі установи як банки і страхові компанії використовують цей метод в якості стандарту.

Як же економити на друку

Чим менше рівень контролю за друком, тим більше витрат несе компанія. Для оптимізації і, як наслідок, економії, потрібно провести аудит і з'ясувати, куди йдуть зайві роздруківки.
Kyocera пропонує програмне забезпечення для контролю друку, завдяки якому можна дізнатися, хто і які документи друкує, а також встановити конкретні правила для кожного співробітника - коли, на якому пристрої і скільки він має право друкувати. Рішення Кіосера дозволяють з'ясувати відсоток особистих роздруківок, створити обмеження на дорожчу повнокольоровий друк або встановити ліміти на друк для окремих осіб.

Хочете дізнатися, які помилки найчастіше допускають співробітники офісів при друку документів? Читайте нашу статтю " 5 жахливих злочинів при друку офісних документів " і поради, як уникнути помилок і почати економити. 

Задайте своє питання