Розширений пошук

«Лінія року» від DataMaster Lab для кольорових БФП Taskalfa A3

У 2022 році Європейський центр експертизи друку DataMaster Lab запустила нову нагороду: премію «Лінія БФП року». Метою цієї нагороди є визнання найкращих багатофункціональних пристроїв (БФП), доступних сьогодні на ринку.

«Лінія року» від DataMaster Lab для кольорових БФП Taskalfa A3

Лінія БФП року — це важлива нагорода, оскільки це ще один спосіб допомогти клієнтам випередити своїх конкурентів, обираючи правильне обладнання для їхніх потреб.

Переглянути сертифікат нагороди "Лінія БФП року"

DataMaster Lab тестує друкарське обладнання з 2009 року, а їхні послуги спрямовані на допомогу відділам продажів і маркетингу. Вони знають, що потрібно покупцям і як обрати продукти на ринку офісного обладнання. 

Процес оцінки DataMaster Lab дуже детальний і повністю заснований на аналізі специфікацій та результатах випробувань власної незалежної лабораторії.

Усі кольорові БФП Kyocera серії TASKalfa формату A3 мають якісний дизайн, продуктивність та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

Едвард Білсон, технічний директор лабораторії DataMaster Lab, сказав: «Остання серія TASKalfa від Kyocera народжується в результаті вдосконалення вже існуючого успішного продукту. Від довговічного барабану до шухляд із плавним закриттям, ці машини вирізняються високоякісною продуктивністю та надійністю».

Сертифікований асортимент продукції:

Kyocera TASKalfa 2554ci

Kyocera TASKalfa 3554ci

Kyocera TASKalfa 4054ci

Kyocera TASKalfa 5054ci

Kyocera TASKalfa 6054ci

Kyocera TASKalfa 7054ci

Задайте своє питання