Розширений пошук

Лазерні кольорові БФП Kyocera для яскравої і продуктивної роботи вашого офісу

Японський виробник лазерних принтерів і БФП Kyocera Document Solutions постійно удосконалює і без того чудові моделі своїх друкуючих пристроїв. Ось і нове оновлення - Кіосера анонсували випуск повнокольорових БФП А4 формату - ECOSYS M6026cdn і ECOSYS M6526cdn. Ці кольорові БФП Kyocera є наступниками знайомих українському користувачеві пристроїв - Kyocera FS-C2026MFP + і FS-C2126MFP +.

Нові БФП Kyocera - принтер, сканер, копір лазерний, а також факс в одному пристрої

Купуючи БФП Kyocera ECOSYS M6026cdn, користувач отримує три функції в одному пристрої: копіювання, сканування і друк (причому в режимі дуплекс). Якщо покупець хоче ще й функцію факсу в одному апараті, йому варто купити БФП Kyocera ECOSYS M6526cdn.

Низька вартість друку при відмінній якості відбитка

Безумовно, кожен офіс прагне знизити експлуатаційні витрати друкуючих пристроїв у власному парку обладнання. Однак і до якості відбитків вимоги тільки підвищуються. Проте, виробник Kyocera з легкістю вирішує обидва завдання.

Ті, хто вже знайомий з лазерними принтерами та БФП Кіосера, знають не з чуток про позитивний якості відбитків, зроблених за допомогою лазерної техніки цього бренду.

Також йдуть справи і з економічністю БФП. Знаменита технологія Ecosys, випущена і запатентована компанією Kyocera, дозволяє створювати їй пристрої, що володіють найнижчою вартістю копії в своєму класі. Цьому сприяють довговічні компоненти, такі як фотобарабан. Наприклад, ресурс барабана БФП Kyocera ECOSYS M6026cdn і ECOSYS M6526cdn становить 600 000 сторінок. Економії сприяють і єдині витратні матеріали пристроїв - високоємні тонери. Чорно-білий тонер Kyocera для нових БФП розрахований на 7 000 копій, а кольоровий тонер - на 5 000.

Основні переваги і переваги БФП Kyocera ECOSYS M6026cdn і ECOSYS M6526cdn

Дуплекс в стандартній комплектації економить час і ресурси

Можливість контролю друку і копіювання шляхом введення обмежень. Пристрої можна налаштувати таким чином, що тільки авторизовані користувачі зможуть ним скористатися.

Підтримується функція Private Print для підтримки конфіденційності документів

МФУ оснащені функцією Mobile Print, яка сумісна з технологією бездротового друку AirPrint

МФУ Kyocera ECOSYS M6026cdn і ECOSYS M6526cdn обладнані автоподатчиком оригіналів на 50 аркушів.

Відправлення документів, що сканують (в тому числі є двосторонньо кольорове сканування) здійснюється в лічені секунди на електронну пошту, в мережеву папку і по факсу.

Істотно знижено споживання електроенергії

Задайте своє питання