Розширений пошук

Лабораторія BLI настійно рекомендує кольоровий лазерний БФП Taskalfa 3252ci

Незалежна лабораторія BLI провела ретельне тестування, за результатами якого сертифікувала лазерний кольоровий БФП Kyocera Taskalfa 3252ci з нової серії кольорових пристроїв SRA3 як "Highly Recommended" і "Reliable Certified".

BLI_kyocera_taskalfa_3252ci

За 2 місяці випробувань фахівці BLI провели оцінку всіх можливостей і показників ефективності лазерного БФП Kyocera Taskalfa 3252ci і нарекли пристрій «відмінним виконавцем».

Тестування включало в себе перевірку надійності при друку 125 000 відбитків. Аналітики відзначили, що довговічні компоненти лазерного пристрою і висока максимальна ємність подачі паперу істотно економлять робочий час. При цьому якість монохромного і кольорового друку залишалося незмінно високим протягом усього прогону листів.

Лазерне кольорове БФП Kyocera Taskalfa 3252ci вразила співробітників лабораторії BLI швидкістю розігріву, друку першого аркуша та швидкістю сканування. Завдяки платформі HyPAS пристрій готовий до розширень за допомогою будь-яких додатків Kyocera. Аналітики BLI звертають особливу увагу на мобільну підтримку друку.

«Wi-Fi Direct і підтримка NFC для Android в стандартній комплектації дозволяють пристрою працювати з Apple AirPrint, Google Cloud Print і KYOCERA Mobile Print», сказав George Mikolay, старший редактор відділу пристроїв А3 і великих машин BLI. «Це пристрій просто ідеально для мобільних і активних співробітників в сучасному світі».

«І дилери та кінцеві клієнти бажають бачити в БФП такі якості, як надійність і продуктивність», сказав Hiroaki Yoshihashi, генеральний директор відділу планування продукції Kyocera Document Solutions. «Рекомендації від BLI лише підтверджують все, що ми говорили про Taskalfa 3252ci.

Лазерне кольорове БФП Kyocera Taskalfa 3252ci вражає унікальним дизайном для відпрацьованого тонера. Відпрацьовані чорні картриджі можуть бути використані в якості боксів для відпрацьованого тонера, вимоги до зберігання та утилізації відходів. Дизайн Kyocera Taskalfa 3252ci отримав позначку як найкраща інновація літа 2016 року.

«Завдяки вигідною вартості, широкому набору функцій і потужної продуктивності лазерне кольорове БФП Kyocera Taskalfa 3252ci є відмінним рішенням для малих і середніх робочих груп», продовжує George Mikolay. «BLI настійно рекомендує Taskalfa 3252ci для щомісячних обсягів в розмірі до 15 000 відбитків».

Задайте своє питання