Розширений пошук

Kyocera збудує завод напівпровідників у Японії. Запуск у 2023 році

Корпорація KYOCERA вирішила побудувати новий завод із виробництва напівпровідникових компонентів. Будівництво виробничого підприємства в кампусі Сендай (префектура Кагосіма) розпочнеться у травні 2022 року, а запуск заплановано у жовтні 2023 року. Це буде найбільший для корпорації KYOCERA майданчик в Японії.

Таке рішення спричинене збігом кількох ринкових факторів, а саме:

  • Глобальний дефіцит напівпровідників у світі.
  • Розвиток ринку «розумних» автомобілів, і, відповідно, зростання попиту на компоненти для виготовлення камер і систем автономного водіння.
  • Нові інфраструктури зв'язку, у тому числі, базові станції та центри обробки даних п'ятого покоління (5G), які також потребують використання напівпровідників.
  • Зростаюча цифровізація у світі, що збільшує попит на напівпровідникові компоненти для виготовлення комп'ютерів, смартфонів, товарів промислової автоматизації та інше.

Завод напівпровідників Kyocera

Очікуваний розмір інвестицій у проект – 488 мільйонів доларів. Площа будівлі заводу становитиме 12 380 м2, а загальна площа – 65 530 м2. У планах компанії до 2024-2025 року досягти виробництва продукції на 258 млн доларів на рік.

Задайте своє питання