Розширений пошук

Kyocera побудує сонячні батареї на воді

Міжнародна японська компанія Kyocera спільно з Century Tokyo Leasing побудують плаваючі сонячні електростанції.

Електростанції на воді побудує Кіосера

Плаваючі електростанції економлять територію

Так як сама Японія досить щільно заселена, а сонячні електростанції займають багато місця, креативні співробітники Кіосера придумали розмістити їх на воді. Крім економії територій, елементи електростанції на воді зможуть весь час охолоджуватися, що посприяє ще більшої ефективності.

Електростанції на воді вже в 2015 році

Японські інженери завжди переходять від слів до справи в найкоротші терміни. Тому, перші електростанції на воді від Kyocera очікуються вже в квітні 2015 року. Розміщуватися вони будуть в префектурі Hyogo в Західній Японії. За потужністю електростанції складуть 1.7 МВт і 1.2 МВт. Це найпотужніші плаваючі електростанції в світі.

В цілому компанія Kyocera і Century Tokyo Leasing побудують близько 30 сонячних електростанцій на воді. Їх загальна сумарна потужність складе 60 МВт.

Про компанію Kyocera

Корпорація Kyocera - велика міжнародна компанія, яка відома своїми унікальними розробками на основі високотехнологічної кераміки для багатьох галузей промисловості.

Одним з напрямків Кіосера є виробництво лазерних принтерів і багатофункціональних пристроїв.

Нагадуємо Вам, що наша компанія офіційно представляє Kyocera Document Solutions в Україні згідно договору дистриб'ютора.

Щоб купити принтер або БФП Kyocera, які забезпечать Вам найнижчі витрати на друк, а також надійність і довговічність, звертайтеся в наш київський офіс:

тел. (044) 234-33-46 info@kyocera.kiev.ua

Задайте своє питання