Розширений пошук

Kyocera побудує новий завод у В'єтнамі

KYOCERA Document Solutions Europe BV повідомила про намір побудувати третій завод на своїй виробничій базі у В'єтнамі для кращого забезпечення клієнтів технікою в найкоротші терміни.

Очікується, що виробництво лазерних принтерів і БФП Кіосера на новому заводі почнеться вже в липні 2019 року.

KYOCERA також буде активно використовувати Інтернет Речей і безліч інших джерел інформації для візуалізації робочого стану виробничої лінії на заводі, тим самим автоматизуючи зворотний зв'язок за зібраними даними, що буде сприяти подальшому підвищенню ефективності всієї установки.

Завод В'єтнам, який почав виробництво в жовтні 2012 року, є другим закордонним заводом KYOCERA Document Solutions після заводу Shilong в Китаї. В'єтнамський завод повинен обслуговувати не тільки виробничу базу для МФУ і принтерів, але працювати і як дослідницький центр. З цією метою В'єтнамський завод переведе своїх в'єтнамських співробітників в R & D Center KYOCERA Document Solutions в якості стажистів і надасть робоче середовище, де вони зможуть повністю реалізувати свої можливості.

KYOCERA буде як і раніше вносити свій вклад в стимулювання економіки В'єтнаму, збільшуючи виробництво своїх продуктів для обробки документів і підтримуючи розвиток місцевої громади, створюючи нові робочі місця.

Задайте своє питання