Розширений пошук

KYOCERA Document Solutions Inc. змінює президента

З 1 квітня 2017 року Norihiko Ina замінить Takashi Kuki на посаді президента компанії KYOCERA Document Solutions Inc. (KDC). Це рішення було прийнято на недавній раді директорів компанії. Takashi Kuki залишиться працювати на посаді заступника голови.

Фотографія нового президента Кіосера

Будучи президентом, Norihiko Ina керуватиме стратегічним напрямком компанії, забезпечуючи виняткову продуктивність в умовах стрімких трансформацій і змін бізнесу в цифровий і програмної сфері.

Такахіро Сато, президент KYOCERA Document Solutions Europe BV (KDE) так прокоментував призначення Norihiko Ina на посаду президента компанії:
"У минулому році пан Ina керував перетворенням відділу корпоративних продажів KDC.Повишеніе таких лідерів, як пан Ina, буде продовжувати зміцнювати нашу компанію і сприяти росту. Це дозволить реалізувати наш неймовірний потенціал, який приность користь як нашим європейським бізнес-рішень KYOCERA Document Solutions, так і нашим клієнтам. "

Варто відзначити приголомшливий успіх у кар'єрі пана Иньї, як в області автоматизації діловодства, так і в бізнесі рішення для документообігу Kyocera. Після закінчення університету в 1987 році, пан Norihiko Ina досяг успіху на наступних посадах компанії Кіосера:

2002 - 2009: Старший генеральний менеджер відділу продажів KDE;

2009 - 2011: Робота в KDC в якості генерального менеджера відділу планірвоанія, стратегії і розвитку корпоративних продажів, а після в якості як генеральний менеджер відділу глобального маркетингу;

2011 - 2016: Призначено президентом KYOCERA Document Solutions America Inc;

2016: Призначено старшим генеральним директором відділу корпоративних продажів KDC;

2017: З 1 квітня 2017 року призначений Президентом KDC.

Задайте своє питання