Розширений пошук

Blue Angel і премія Good Design Award для новеньких кольорових БФП Kyocera А4 формату

Ми раді повідомити Вам, що запущені в продаж в цьому році інноваційні кольорові БФП А4 формату отримали премію Blue Angel.

Всі три новинки, а саме, TASKalfa 306ci , TASKalfa 356ci і TASKalfa 406ci , відповідають екологічному стандарту RAL-UZ 171.


Премія Good Design Award за кращий дизайн TASKalfa 356ci і TASKalfa 406ci

Також пристрої з нової лінійки зі швидкістю 35 і 40 стор. / Хв відповідно, отримали престижну премію Good Design Award, засновану японським інститутом дизайну (Japan Institute of Design Promotion).


Про премію Blue Angel
Найбільш престижна нагорода в сфері захисту навколишнього середовища в Німеччині. Це перший і найстаріший знак екологічної безпеки, який видається інститутом RAL GmbH. Отримати благородну позначку може лише продукція, яка гарантовано не шкодить людині і є дружньою навколишньому середовищу.

Про премію "Good Design Awards"

"Good Design Awards" була заснована Японським інститутом по сприянню і просуванню промислового дизайну в 1957 році і сьогодні є найбільшою і найпрестижнішою в світі нагородою в галузі дизайну. Щорічно Інститут отримує більше трьох тисяч заявок від понад тисячу компанії і дизайнерів з усього світу. Конкурсантів оцінює комісія, що складається з 60 експертів. Вони вибирають дизайни, які відповідають вимогам користувачів, відрізняються елегантністю, зручністю, практичністю, безпекою та інноваційним підходом.

Задайте своє питання