Розширений пошук

50 принтерів і БФП Kyocera сертифіковані Blue Angel

Зелений сертифікат Blue Angel для Kyocera

Компанія Kyocera Document Solutions ділиться з нами новиною про сертифікацію 50 друкованих та копіювальних пристроїв екологічним знаком Blue Angel.

Сертифікат Blue Angel - найпрестижніший і авторитетний знак, який підтверджує екологічну безпеку продукту. Це означає, що пристрої, відмічені знаком Blue Angel:

- Абсолютно безпечні для життя і здоров'я людей

- Виготовлені з матеріалів, нешкідливих для навколишнього середовища

- У своєму складі не містять таких шкідливих речовин, як формальдегід і інші.

 

Kyocera підтримує екологічні стандарти

Дослідження принтерів і БФП Kyocera  вироблялося в Німеччині, країні підстави екологічного стандарту Blue Angel. Пристрої серій Ecosys і Taskalfa отримали еко лейбл Blue Angel RAL-UZ 171.

Дослідження принтерів і БФП Kyocera для Blue Angel

Треба сказати, що Kyocera Document Solutions завжди прагнула не тільки до підвищення продуктивності і економічності друкованих та копіювальних пристроїв, але і приділяла пильну увагу їх екологічності.

Сама технологія Ecosys, розроблена і запатентована компанією Kyocera, будується на трьох китах (принципах): економічність, екологічність і сучасні технології.

 

Kyocera першою отримала сертифікацію Blue Angel

50 принтерів і БФП Kyocera сертифіковані Blue Angel

Blue Angel є одним з найстаріших і найвідоміших екологічних знаків. Він заслуговує на довіру у споживачів, так як гарантує абсолютну екологічність і безпеку продуктів.

Щоб отримати цей сертифікат, принтери і БФП повинні відповідати ряду критеріїв:

- можливість вторинної переробки матеріалів виготовлення,

- низьке споживання енергії,

- наявність безшумного режиму та інше.

Примітно, що компанія KYOCERA стала першим виробником принтерів, який отримав еко знак Blue Angel. Це сталося в 1997 році. З тих пір японська компанія Kyocera Document Solutions постійно отримувала схвалення і сертифікацію Blue Angel. З появою ж інноваційної технології ECOSYS принтери і БФП Kyocera стали синонімом екологічно чистих рішень для документообігу.

Задайте своє питання