Розширений пошук

Огляд економічного принтера Kyocera ECOSYS P3155dn

Принтер ECOSYS P3155dn виробника Kyocera представляє собою найкраще поєднання «ціна-якість-швидкість». У цьому огляді розглянемо його найголовніші переваги.

Економічний чорно-білий принтер Ecosys P3155dn Kyocera

Технічні характеристики принтера:

 • Лазерний монохромний принтер А4 формату.
 • Швидкість принтера складає 55 сторінок на хвилину.
 • Навантаження на місяць - до 250 000 сторінок.
 • Фотобарабан на 500 000 сторінок.
 • Двосторонній друк і друк по мережі.
 • Якість друку - 1200х1200 dpi.
 • Ємний картридж на 25 000 сторінок (стартовий на 10 000 стр.).
 • Підтримка мобільного друку зі смартфонів.

 

Робота з папером різної щільності і додаткові можливості

Для продуктивної роботи принтер оснащений касетою на 500 аркушів щільністю 60-120 г / м² і форматів A4, A5, А6, B5, Letter, Legal, Custom (від 105 x 148 до 216 x 356 мм). Більше можливостей надасть універсальний подавач на 100 аркушів щільністю 60-220 г / м² і форматів A4, A5, A6, B5, Letter, Legal, Custom (від 70 x 148 до 216 x 356 мм). Це стандартна комплектація, яка може бути розширена до 2600 аркушів максимально за допомогою додаткових лотків.

Дуплексний модуль в стандартній комплектації забезпечує ефективну роботу завдяки можливості швидко і економно друкувати великі обсяги в двосторонньому режимі зі швидкістю 39 сторінок на хвилину.

Вихідний лоток вміщує 250 аркушів лицьовою стороною вниз, і може бути доповнений опціональним лотком на 250 аркушів.

Стильний та ергономічний дизайн принтера ECOSYS P3155dn

Kyocera розробляє свої продукти з підходом перфекціоніста. Крім високих стандартів друку, виробник дбає і про зовнішній вигляд пристроїв. Лазерний монохромний принтер Kyocera ECOSYS P3155dn має лаконічний дизайн, витриманий в сірих відтінках, який налаштовує користувачів на спокійну розмірену роботу. Компактні розміри (320мм x 380мм x 410мм) для такого потужного і продуктивного пристрою дозволяють використовувати його в будь-якому місці офісу (на підставці або просто на робочому столі). П'ятирядковий LCD-дисплей з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом для комфортного використання також виконаний в строгому дизайні і дуже зручний у роботі.

Панель Ecosys P3155dn Kyocera

Працює швидко, якісно і, головне, - довго

Висока швидкість (55 сторінок в хвилину) - бездоганна характеристика пристрою в умовах експлуатації в багатозадачних групах. Коли в кабінеті сидить кілька співробітників, і кожному потрібно постійно друкувати контракти, статути, проекти та інші документи, "швидкий помічник» - не розкіш, а необхідність. Навіть час виходу 1-ї сторінки в 4,5 секунд має значення.

Крім того, довговічні компоненти принтера, наприклад, фотобарабан на 500 000 сторінок, економлять час на заміну деталей і техобслуговування. Іншими словами, принтер «завжди в строю». Ємний картридж ресурсом 25 000 сторінок також допомагає бути більш продуктивним, а його заміна доступна будь-якому співробітникові без спецпідготовки.

Традиційно висока якість відбитка у всіх принтерах Kyocera пояснюється унікальною технологією тонера, що дозволяє створювати більш чіткі відбитки, а також роздільною здатністю 1200х1200dpi.

Проста настройка і введення в експлуатацію

Принтери і БФП Kyocera мають ще одну перевагу - робота з ними інтуїтивно зрозуміла, а замінити тонер може будь-яка людина.

Перед початком роботи слід відкрити кришку на передній панелі, вийняти стартовий тонер і злегка його струсити перед установкою, щоб тонер розпушився. Принтеру буде потрібно якийсь час для закачування тонера в фотобарабан, після чого можна приступати до його використання.

Запуск принтера в роботу

Потрібно більше? Модульна комплектація принтера все вирішує

Потужний і продуктивний принтер можливо зробити ще більш зручним і продуктивним, застосовуючи опціональне обладнання Kyocera. Немов конструктор Лего, принтер легко доповнюється:

 • Додатковими ємностями для паперу - максимально можна оснастити принтер до 2600 сторінок.
 • Додатковим прийомним лотком на 250 аркушів.
 • Додатковою пам'яттю на 1 або 2 ГБ.
 • HD на 32 і 128 SSD ГБ для зберігання файлів та інше.
 • Додатковими мережевими і картами Wi-Fi.
 • Підставкою на коліщаткам для зручного переміщення.
 • Кард-рідером USB IC + блок аутентифікації карт (B).

Принтер Ecosys P3155dn на підставці з лотками

Невтомний трудівник для офісу за ціною персонального пристрою

Ще одна перевага цього продуктивного лазерного принтера Kyocera ECOSYS P3155dn - це його невисока вартість в порівнянні з аналогічними потужними принтерами інших брендів. Ви можете купити ECOSYS P3155dn за найкращою ціною у партнера Kyocera в Україні.

Задайте своє питання