Розширений пошук

Купити лазерний принтер, довго не роздумуючи

Лазерні принтери в наші дні продаються у величезному асортименті. Це робить вибір, з одного боку, легким, а з іншого - досить клопіткою. Купити лазерний принтер в Києві або будь-якому іншому місті України просто, якщо визначитися з основними вимогами до пристрою.

Отже, що ж потрібно врахувати, вибираючи лазерний принтер?

Купити лазерний принтер

Формат друку . Для будинку зазвичай все набувають лазерний принтер А4 формату, тоді як для офісу це питання може мати різні рішення. Найбільшою популярністю користуються пристрої формату А4, так як вони є оптимальними для більшості завдань. Приблизно 80% всіх документів в офісі друкується саме в такому форматі. Ціна такого лазерного принтера завжди нижче, а вибір дещо ширше. Тому, якщо у Вас немає сильної потреби в роздруківках А3 (креслення, схеми, проектна документація та інше), сміливо купуйте лазерний принтер А4 як для офісу, так і для дому.

Колірність друку . Чорно білі лазерні принтери лідирують в даному опитуванні, знову ж таки, через свою раціональності та економічності. Більшість документів можна надрукувати в монохромному режимі. Однак часто в офіс потрібно купити повноколірний лазерний принтер, вибрати який можна з лінійки принтерів і БФП Kyocera по посиланню .

Двосторонній друк . Якщо раніше автоматичний двосторонній друк (функцію дуплекс) запитували досить рідко, то на сьогоднішній день це вже норма для офісного принтера, а часто і для пристрою, призначеного для домашнього використання. Дуплекс дозволяє друкувати одночасно з двох сторін аркуша, при цьому економлячи папір і час користувача. Більшість офісних лазерних принтерів обладнані цією функцією в стандартній комплектації, або ж її можна замовити додатково в якості опції.

Запас тонера . Дана характеристика безперечно має значення, особливо, якщо користуватися принтером планується часто. Чим більш ємний тонер картридж, тим, як правило, економічніше друк. При цьому покупець економить час на частому придбанні витратних матеріалів. Наприклад, лазерні принтери японського виробника Kyocera, купити які можна у дистриб'ютора прямо на цьому сайті, оснащуються тонерами з великим запасом - найменший ресурс стандартного тонера для монохромного моделі становить 2500 сторінок.

Замість лазерного принтера візьміть БФП. Дуже часто резонно придбати лазерне друковане пристрій з додатковими функціями копіювання, сканування або ж відправлення факсимільних повідомлень. Купити БФП вигідно для будь-якої мети використання - не тільки для офісу, але і для дому. Заплативши трохи дорожче, Ви отримаєте принтер, копір, сканер в одному, при цьому заощадивши місце в приміщенні.

Купити лазерний принтер або БФП для офісу або будинку японського виробника Kyocera можна, заглянувши в каталог принтерів і БФП на нашому сайті. Також для отримання консультації Ви можете подзвонити за телефонами, вказаними в контактах або написати в чат.  

Задайте своє питання