Розширений пошук

Як вибрати лазерний принтер для офісу

Одними з найбільш поширених питань до пошукових систем можна вважати фрази типу «як вибрати лазерний принтер», «який принтер вибрати» і т.д.

Співробітники в офісі біля принтера

Лазерні принтери в сучасному світі є одними з найбільш важливих і незамінних інструментів в роботі офісів компаній. Вже ніде не зустрінеш фірму, яка б вела свій документообіг в ручному вигляді. Конкуренцію лазерного друку складають, мабуть, лише електронні рішення для документообігу. Проте, як мовиться у відомій приказці «що написано пером, того не вирубати і сокирою». У сучасному варіанті це означає, що більшість документів все ж повинні зберігатися в матеріальному (роздрукованому вигляді). Тому лазерні принтери вкрай необхідні будь-якому офісу, а якщо компанія велика, то їй потрібно вибрати і купити багато принтерів і скласти свою власну мережу для ефективної і комфортної роботи з документами.

Лазерний принтер - основа документообігу сучасного офісу

У тому, що вибирати принтер для офісу потрібно саме лазерний, сумніватися не доводиться. Лазерна технологія має ряд своїх переваг, які так необхідні сучасному офісу. Подивившись на широкий вибір лазерних принтерів від різних брендів, потенційний покупець часто не може зрозуміти, яку ж модель купити.

Ми пропонуємо покупцям кращі лазерні принтери від японського виробника Kyocera Document Solutions.

Вибираємо принтери Kyocera - економічні, надійні і досконалі

Виробник Kyocera створює свої принтери і багатофункціональні пристрої із застосуванням технології Ecosys. Вона має на увазі безкартріджную систему для принтерів і БФП. Іншими словами це означає, що змінювати потрібно буде тільки тонер, та й то не часто, тому як ще однією перевагою Kyocera є висока ємність тонерів. Головний же «трудівник» лазерного принтера, фотобарабан, у Kyocera виконаний з аморфного кремнію, який за міцністю не поступається сапфіру. Саме тому барабан дуже довговічний, його ресурс починається від 100 000 копій для самих компактних і недорогих пристроїв.

Безкартріджная технологія і довговічні компоненти самі по собі призводять до істотної економії при виборі лазерних принтерів Kyocera. Також підвищується надійність і стійкість до відмов пристроїв цього бренду, що не тільки економить кошти на ремонтах, а й береже час користувачів.

Який принтер вибрати для офісу

Залежно від того, скільки приблизно сторінок в місяць буде друкувати Ваш відділ, яка повинна бути швидкість і продуктивність, можна вибрати принтер з широкого асортименту продукції Kyocera. Розглянемо рекомендовані варіанти для різних випадків.

Компактний принтер для невеликого офісу

Якщо Ви володар невеликого офісу або робочої групи, можемо рекомендувати компактні і недорогі моделі лазерних принтерів:

Принтер Kyocera FS-1040 .

Принтер Kyocera FS-1040

Цей апарат підійде як для невеликого офісу, так і для домашнього використання. Пристрій друкує зі швидкістю 20 сторінок в хвилину, може працювати в тихому режимі. Ємність чорного тонера становить 2 500 сторінок. Принтер виконаний в ергономічному та компактному дизайні і ідеально підходить в якості настільного пристрою.

Мережевий лазерний принтер Kyocera FS-1060DN .

Компактний принтер на полиці

Ця компактна модель також підходить для невеликого офісу, однак вона більш функціональна. Подвійна друк (дуплекс) в стандартній комплектації, мережевий і USB інтерфейси, друк 25 сторінок в хвилину, касета на 250 аркушів і можливість ручного подавання - ось що отримає користувач, який вирішить вибрати принтер Kyocera FS-1060DN.

Економічний принтер для середніх і великих обсягів (дивіться нову модель Ecosys P3150DN)

У даній категорії можна запропонувати неймовірно популярні зараз у користувачів економічні принтери - Kyocera FS-4200DN або FS-4300DN.

Економічний принтер Kyocera FS-4200DN

Мережевий принтер з дуплексом

Друкує зі швидкістю 50 сторінок в хвилину. Це продуктивне пристрій стане корисним в офісах і робочих групах, які потребують швидкої обробки документів.

Ще більш продуктивний принтер Kyocera FS-4300DN, швидкість друку якого становить 60 сторінок в хвилину.

Для забезпечення безперебійної роботи відділів, принтери можна комплектувати лотками в кількості до 6 штук. Двосторонній друк (дуплекс) і можливість працювати в режимі "n-up" економлять папір.

Безперервну роботу забезпечує можливість укомплектовувати економічні принтери Kyocera FS-4200DN і FS-4300DN шістьма лотками для паперу (що складає 2 600 аркушів).

Довговічний барабан вищеназваних принтерів розрахований на 500 000 сторінок. Ємний тонер на 25 000 сторінок, зниження енерговитрат і довговічні компоненти роблять найбільш економічними принтери Kyocera FS-4200DN і FS-4300DN, а вартість копії найнижчою в своєму класі. 

Кольорові принтери Kyocera - висока якість відбитків

Кольорові принтери А4 формату ECOSYS P6021cdn, P6026cdn і P6030cdn.

Економічні кольорові принтери А4 формату

У принтерах використана мультібітний технологія, внаслідок чого пристрою друкують з дозволом до 9 600 точок на дюйм. Двостороння друк в стандартній комплектації економить папір і час користувачів. Підтримка друку AirPrint, друк з з USB-пристроїв, можливість комплектації 4 лотками - все це приносить зручність і підвищує продуктивність роботи відділів. Швидкість друку лазерних принтерів Kyocera ECOSYS P6021cdn, P6026cdn і P6030cdn становить відповідно: 21, 26 і 30 сторінок в хвилину.

Кольорові принтери А3 формату Kyocera FS-C8600DN, FS-C8650DN.

Моделі розвивають швидкість друку до 45 і 50 сторінок в хвилину в форматі А4, і до 22 і 25 сторінок в хвилину в форматі А3.

Якщо офіс потребує високопродуктивних кольорових принтерах з широким набором можливостей - просто необхідно вибрати принтер Kyocera FS-C8600DN або FS-C8650DN. Пристрої обладнані дуплексним модулем, високопродуктивним контролером друку, а також ємним жорстким диском на 160Гб в стандартній комплектації. Висока якість відбитків забезпечує мультібітний технологія з роздільною здатністю до 9 600 точок на дюйм.

Великі можливості для фінішної обробки документів, можливість комплектації пристроєм сортування відбитки "Mailbox", ємні подають і вихідні лотки в стандартній комлпектаціі (1150 і750 листів) - все це робить принтери Kyocera FS-C8600DN і FS-C8650DN відмінними помічникам не тільки для офісного документообігу, але і для відділів кольорової поліграфії.

Головні переваги принтерів Kyocera

- Безкартріджная технологія (витратний матеріал - тільки тонер). Це економічно, і, що найголовніше, зручно.

- Довговічні компоненти, такі як фотобарабан, ресурс яких починає з 100 000 копій для самих компактних моделей.

- Можливість легкої інтеграції в будь-яку мережу підприємства.

- Зрозумілий і зручний інтерфейс.

 

Дивіться огляд новинок від Kyocera, які стали доступні до продажу в 2017 році. Це вдосконалені моделі А4 формату кольорових і монохромних принтерів і БФП, серії  ECOSYS M5526cdw і M2640idw . 

Задайте своє питання