Розширений пошук

Економічний лазерний принтер Kyocera ECOSYS P2040dn для офісу і вдома

економічний принтер

Монохромні лазерні принтери найбільш затребувані. Вони використовуються в офісах і вдома. У лінійці Kyocera є один «улюбленець публіки», принтер, який купують все - це ECOSYS P2040dn . Компактність і відмінна ціна робить його доступним і корисним для будинку, а технічні характеристики, що відповідають високим вимогам, роблять його незамінною «робочою конячкою» для бізнесу.

Отже, що ж корисного вміє робити цей лазерний принтер?

Принтер ECOSYS P2040dn прискорить роботу з документами

Пристрій дійсно швидко друкує - до 40 сторінок в хвилину , що є хорошим результатом для середньостатистичного офісу. Такий результат підійде для будь-якого відділу в компанії, де потрібно багато друкувати чорно білих документів. Якщо потрібен принтер ще швидше, зверніть увагу на P3055dn .

При копіткій праці офісних працівників також важлива швидкість виходу першої копії (вона трохи менше 7 секунд у ECOSYS P2040dn) і швидкість розігріву - для цієї моделі вона становить приблизно 15 секунд або менше того.

Корисна функція двостороннього друку (дуплекс) , яка йде в стандартній комплектації принтера, вигідна і зручна для користувача. Вигідна, тому що дозволяє економити на папері, а комфорт при її використанні очевидний - при потребі в двостороннього друку не потрібно перевертати листи, принтер зробить це сам, причому дуже швидко.

Принтер ECOSYS P2040dn надрукує документи якісно

Дуже важливо для лазерного принтера його якість друку. Звичайно, дивлячись часом на бухгалтерські документи деяких клієнтів і підрядників, іноді здається, що це питання для багатьох не важливий. Однак ми впевнені, що все в компанії має бути прекрасним - від візиток співробітників до оформлених документів будь-якого відділу. Саме тому, принтер, який може надрукувати документ якісно, повинен бути в кожному офісі. ECOSYS P2040dn друкує з роздільною здатністю 1200 dpi , а також використовує ще більш вдосконалений компанією Кіосера тонер, який дозволяє бездоганно відтворювати задумане на папері.

надрукує документи якісно

ECOSYS P2040dn забезпечить універсальність при роботі з документами

Для роботи з папером в стандартній комплектації лазерного принтера ECOSYS P2040dn передбачені:
• Універсальна касета для паперу на 250 аркушів щільністю 60-163 г / м² формату A4, A5, A6, B5, Letter, Legal, Custom (105 x 148 - 216 х 356 мм).
• Багатоцільовий лоток на 100 аркушів щільністю 60-220 г / м² формату A4, A5, A6, B5, B6, Letter, Legal, Custom (70 x 148 - 215,9 x 356 мм).

Як видно з опису, у принтера досить широкий функціонал по обробці паперу. Якщо ж для роботи потрібно більше літаків, модульна технологія пристрою дозволяє встановити додаткові касети загальною ємністю 850 аркушів .

Пристрій підтримує велику кількість найпоширеніших шрифтів, працює з усіма версіями Windows, Mac OS X версія 10.5 або вище, UNIX LINUX, а також з іншими операційними системами за запитом.

Принтер друкує по мережі, можливий друк з електронної пошти, а також захищена друк по SSL.

ECOSYS P2040dn призводить до довгострокової економії

Ще одна виділяється деталь - це місткий тонер. Як відомо, всі принтери і БФП Кіосера працюють на безкардріджной технології. Фотобарабан надзвичайно довговічний і знаходиться окремо в пристрої. Єдиний витратний матеріал - це тонер, який також завжди досить ємний в пристроях Kyocera. Так, в ECOSYS P2040dn запас стандартного тонера становить 7 200 сторінок , а стартового вистачить на 3 600 сторінок.

Великий ресурс фотобарабана сприяє економічності і надійності лазерного принтера ECOSYS P2040dn. Він становить 100 000 сторінок . Максимальне навантаження для принтера ECOSYS P2040dn становить 50 000 сторінок на місяць.

Переваги принтера ECOSYS P2040dn

Підсумувавши наш короткий огляд, можна сформулювати основні переваги та переваги лазерного принтера ECOSYS P2040dn. Найбільш очевидні з них, це:
• Висока швидкість 40 сторінок в хвилину;
• Дуплекс (двосторонній друк) в стандартній комплектації;
• Можливість друку по мережі;
• Висока роздільна здатність друку - 1200 точок на дюйм;
• Максимальна місткість подачі паперу - до 850 аркушів;
• Ємний тонер на 7 200 аркушів, стартовий - на 3 600 аркушів;
• Оптимальна вартість принтера такого класу;

Задайте своє питання