Розширений пошук

Кольоровий лазерний принтер або БФП А3. Який вибрати для офісу

Безумовно, купити кольоровий принтер або БФП А3 формату - недешеве задоволення. Саме тому, ці пристрої набувають, як правило, для офісної роботи або для оснащення центру цифрової оперативної поліграфії.

Компанія Кіосера надає широкий вибір кольорових лазерних принтерів і БФП формату А3. На нашому сайті у відповідному розділі можна подивитися і придбати будь-яку з них, а тут ми коротко розглянемо деякі з моделей.

кольорові лазерні БФП Кіосера формату А3

Кольорові лазерні принтери Kyocera формату А3

Цей розділ представлений двома моделями, які вже давно заслужили увагу і пошану користувачів продукції японського бренду.

Кольоровий лазерний принтер FS-C8600DN продуктивний і швидкий. Він дозволяє вирішувати завдання великих департаментів з питань преси якісних повнокольорових документів. Цьому сприяє хороша швидкість (45 сторінок А4 і 22 А3 в хвилину), дуплекс і мережева сумісність в стандартній комплектації, дві універсальні касети для подачі паперу ємністю по 500 аркушів кожна, багатоцільовий лоток на 150 аркушів, широкі можливості для форматів друку, довговічний фотобарабан на 600 000 сторінок та інше.

Другий кольоровий лазерний принтер формату А3 з лінійки Kyocera - це модель FS-C8650DN. Принтер володіє схожим функціоналом, однак більш швидкий і продуктивний. Його швидкість складає 55 сторінок А4 і 27 сторінок А3 відповідно.
Обидва лазерних повнокольорових принтера можуть працювати з широким діапазоном щільності паперу, в тому числі включаючи крейдований і некрейдований папір, етикетку та інше. Крім форматних аркушів принтери дозволяють виконувати банерну друк розмірами 304,8 x 1219,2 мм. Загальний обсяг завантаження паперу можна збільшити за допомогою опціональних лотків до 7650 аркушів. Також в якості опції доступні фінішер, пристрій сортування відбитків, пристрій для створення буклетів, дироколи, додаткові лотки і касети для паперу.

Кольорові лазерні БФП Kyocera формату А3

На відміну від розділу з принтерами, в даній категорії пристроїв японський виробник пропонує нам широкий вибір моделей. Це пояснюється великою популярністю друкованих пристроїв з додатковими функціями копіювання, сканування і чи факсу. Більшість представлених кольорових лазерних БФП Kyocera А3 формату анонсовані і випущені в минулому році. Однак є і два пристрої, які з'явилися трохи раніше. Це БФП Kyocera FS-C8520MFP і FS-C8525MFP.

Кольоровий лазерний БФП А3 формату Kyocera FS-C8520MFP досить компактне для своєї категорії. Воно має швидкість друку 20/10 сторінок А4 і А3 формату. Пристрій оснащений дуплексной печаткою, реверсивним автоподатчиком, багатофункціональним лотком на 100 аркушів і касетою для подачі паперу ємністю 500 аркушів. Ресурс фотобарабана становить 200 000 сторінок. Пристрій підходить для невеликих і середніх робочих груп. Платформа HyPAS ™ з можливістю індивідуального налаштування зробить це БФП відмінним помічником у вирішенні будь-яких завдань, пов'язаних з печаткою, копіюванням і скануванням кольорових документів.

Наступне кольоровий лазерний БФП А3 формату Kyocera FS-C8525MFP володіє вищою продуктивністю і швидкістю, а саме - 25 і 13 сторінок А4 і А3 відповідно.

Кольорові БФП А3 від Kyocera серії Taskalfa

Ще в 2009 році Кіосера випустила перші багатофункціональні пристрої нової серії і назвала їх Taskalfa. Найменування складається з двох слів: TASK позначає «завдання» і слово ALFA в перекладі «лідер». Пристрої були призначені для максимального задоволення офісних користувачів і вирішення найскладніших завдань з документообігу з найкращим результатом.

У 2016 році вийшла абсолютно нова серія Таскальф, серед яких є як монохромні моделі, так і кольорові лазерні БФП. Серед безлічі поліпшень в нових моделях помітним нововведенням можна відзначити наявність у деяких моделей можливості друкувати формат SRA3, що часто буває необхідно не тільки в центрах оперативної поліграфії, а й в офісних умовах. Всі БФП кольоровий серії Taskalfa мають функції друку, копіювання і сканування в стандартній комплектації, факс йде опціонально.

Кольорові БФП А3 від Kyocera серії Taskalfa

Відкриває серію кольоровий лазерний БФП А3 Kyocera Taskalfa 2552ci. Цей пристрій користується широкою популярністю серед наших покупців через прийнятною вартістю і оптимально й функціональності. БФП друкує і копіює зі швидкістю 25 і 12 сторінок в хвилину А4 і А3 формату. Максимальний формат друку для цього пристрою - А3, а також банер розміром 305 х 1220 мм. Дуплекс і мережа в стандартній комплектації забезпечують зручність в роботі, опціонально можна вибрати автоподатчик на 50, 140 або 270 листів. БФП пропонує широкі можливості для електронної обробки документів, також пристрій можна доукомплектувати опціями для фінішера, поділу завдань, сортування, виготовлення буклетів та інше. Це дозволяє створити в офісі або департаменті сучасний центр для обробки документації та рекламних матеріалів компанії.

Наступні кольорові лазерні БФП А3 формату Kyocera Taskalfa 3252ci, 4052ci, 5052ci, 6052ci мають вже більшою швидкістю. Вони друкують зі швидкістю 32/16, 40/20, 50/25 і 60/30 сторінок в хвилину А4 і А3 формату відповідно. Пристрої Taskalfa 4052ci, 5052ci, 6052ci дозволяють друкувати формати, включаючи SRA3.

Трохи пізніше Kyocera випустила високопродуктивні і швидкісні лазерні кольорові БФП Taskalfa 7052ci і 8052ci зі швидкістю 70/35 і 80/40 сторінок А4 і А3.

Нові лазерні кольорові БФП А3 формату серії Taskalfa пропонують високу якість друку з дозволом 1200х1200 dpi з технологією Multi (2) bit, що еквівалентно 4800х1200 dpi. Нова покращена формула тонера дозволяє йому лягати на папір більш тонко і однорідне, при цьому економити витрати і створювати дійсно якісні кольорові відбитки.
Для забезпечення безперебійної і комфортної роботи великих відділів лазерні БФП А3 забезпечені місткими лотками для паперу, а також можуть бути додатково укомплектовані загальною ємністю до 7 150 аркушів. Підтримувані щільності паперу від 52 до 300 г / м².

Вибрати і купити кольоровий лазерний БФП А3 формату можна в категорії «кольорові БФП» розділу «принтери і БФП Kyocera» нашого сайту.

Задайте своє питання