Розширений пошук

Монохромні лазерні БФП найбільш затребувані в бізнесі. Вони є в будь-якому офісі, питання тільки в їх кількості. Тому кожен виробник принтерів і копірів пропонує користувачам свої кращі рішення в цій сфері.

Японський бренд Kyocera, в черговий раз поліпшивши характеристики, випустив на ринок копіювально-розмножувальної техніки дуже вигідне рішення для бізнесу. Це монохромне БФП формату А4 Ecosys M2040dn . Про нього вже неодноразово писали в Україні і за кордоном. Розглянемо докладніше цього безумовного лідера продажів серед офісних «робочих конячок».

Зовнішній вигляд Kyocera Ecosys M2040dn

Стильне БФП в чорно білих тонах

Зовнішній вигляд лазерного БФП дуже стильний. Мабуть, Ecosys M2040dn виграє у конкурентів в частині дизайну, він виглядає сучасним і елегантним.

Корпус моделі являє собою досить однорідну структуру подібно стандартному лазерному принтеру (насправді, корпус складається з двох інтегрованих частин). Виробник Kyocera вирішив використовувати чорний і білий пластик. Лазерне БФП не дуже велике (41,7 х 41,2 х 43,7 см), точніше, одне з найбільш компактних на ринку. Також БФП Kyocera Ecosys M2040dn має невелику вагу (всього 19 кг) - його без проблем зможе перемістити одна людина.

На передній панелі ми бачимо два лотка для паперу. Один розташований всередині корпусу, другий (універсальний) - під кришкою. Перший лоток вміщує до 250 аркушів формату А4 щільністю до 167 г / м2, а другий до 100 аркушів (щільністю до 220 г / м2). Варто відзначити, що виробник Kyocera надає можливість встановити до двох додаткових касет з ємністю по 250 аркушів кожна. У підсумку, пристрій може вмістити до 850 аркушів паперу.

Між двома частинами лазерного БФП Kyocera Ecosys M2040dn знаходиться вихідний лоток, де будуть виходити все надруковані аркуші. У верхній частині пристрою знаходиться панель управління з безліччю кнопок. Між ними зручний екран. У верхній частині знаходиться люк сканера, який розміщується в пристрої автоматичної подачі документів (АПД).
На зворотному боці пристрою розташовані слоти для харчування, USB і Ethernet, а також задні дверцята.

 

Передача даних і управління

Для управління пристроєм призначена розширена панель з кнопками - її розташування досить стандартно. Можна вибрати між великим запасом кнопок і невеликим монохромним екраном. Саме управління досить просте - за кожну функцію відповідає певна клавіша. Деякі функції, наприклад, сканування на USB, можуть бути налаштовані простіше. Нюанс, який заслуговує на увагу - це можливість призначити до 4 попередньо клавіш (наприклад, копія посвідчення особи і інше завдання), які допоможуть скоротити час на зміну параметрів копіювання або сканування.

Меню пристрою може використовуватися вибрана мова. Сервіс інтуїтивно зрозумілий і буде простий в освоєнні навіть у літніх людей, які не володіють англійською мовою.
Для передачі даних використовуються стандартні методи підключення - кабель USB або Ethernet. Хоча БФП M2040dn не має модуля WLAN, при підключенні його до мережі інтернет, воно підтримує друк Google Cloud Print і AirPrint.
Крім того, БФП може друкувати безпосередньо з портативного пристрою зберігання даних, підключеного через USB-порт, розташований на передній частині конструкції. Звичайно, на нього також легко буде записувати все відскановані файли.

фото БФП M2040dn

Швидкість і якість друку Kyocera Ecosys M2040dn

Пристрій працює, використовуючи класичну лазерну технологію друку. БФП Kyocera Ecosys M2040dn друкує з роздільною здатністю 1200 точок на дюйм, що є стандартом для такого типу друкарського пристрою (і в два рази перевищує дозвіл, наприклад, пристроїв друку типу LED). Як БФП справляється зі своїми завданнями? Потрібно відзначити, відмінно справляється.
Користувач може друкувати в трьох режимах. Перший, найшвидший, дає дуже хорошу якість чорно-білого друку. З кожним більш точним режимом відтворення стає все краще і краще.

Одне з найбільших переваг лазерних монохромних БФП є їх швидкість. Виробник Кіосера заявляє про 40 сторінках за хвилину для БФП Ecosys M2040dn. Випробування пристрою підтвердило цей факт, апарат дійсно друкує зі швидкістю 40 сторінок в хвилину. Це гідний показник. Відмінно виконано час запуску пристрою - приблизно 25 секунд.

Сканування та копіювання Kyocera Ecosys M2040dn

Функції сканування та копіювання, крім самого друку, це два величезних переваги в випробуваному пристрої. Все це завдяки функції однопрохідного дуплексного сканування. Що це таке? БФП Kyocera Ecosys M2040dn оснащений двостороннім сканером, який здатний сканувати зображення документа з обох його сторін за один прогін. Це означає, що двостороннє сканування або копіювання не вимагає перекидання листа і повторного сканування. Такий підхід зменшує час сканування або копіювання, щонайменше, в два рази. Ця функція сильно відрізняє дане БФП від конкурентів.

Сканер працює при максимальному дозволі 600 крапок на дюйм, що є досить стандартним. З найкращою якістю при скануванні БФП дає дуже хороші зображення і, таким чином, дуже хороші копії. Швидкість формування додаткових копій дорівнює швидкості, з якою пристрій може друкувати - тобто, пристрій дає дуже швидкий результат копіювання.

Пристрій дозволяє легко налаштовувати всі аспекти копіювання і сканування за допомогою однієї кнопки. Меню налаштувань зручно використовувати - в дуже доступній формі показано, які налаштування будуть застосовані при виконанні завдання (опція повинна бути активована "галочкою").

Додаткові функції пристрою

Лазерне монохромне БФП Kyocera Ecosys M2040dn обладнано низкою рішень, які покликані вдосконалити та оптимізувати роботу в офісі.

По-перше, в цьому пристрої легко управляти доступом до його можливостей. Для цього є функція реєстрації, яка дозволяє блокування в момент, коли не будуть надані відповідні зареєстровані дані. Більш того, ідентифікація користувача може відбуватися за допомогою спеціального модуля (доступний окремо), який дозволяє розблокувати пристрій за допомогою карти. Пристрій також дозволяє передачу даних через шифрування.

M2040dn дає можливість створювати захищені паролем PDF-файли. Завдяки цьому важливі документи не будуть доступні навіть за умови витоку інформації. Викликає інтерес також приватний режим, при якому процес друку важливого документу не запускається до тих пір, поки користувач не підійде до пристрою і дасть дозвіл на виконання поставленого завдання. Це особливо важливо, коли робоче місце знаходиться на деякому віддаленні від друкувального пристрою.

Спільною рисою цих пристроїв є наявність адресної книги, в яку ми робимо записи найбільш уживаних місць відправки створених файлів. Ця послуга також доступна в БФП Kyocera Ecosys M2040dn. Більш того, доступ до 22 адресами, також як і вибір одного з них досить простий, досить натиснути одну кнопу на панелі управління. Пристрій здатний передавати файли на адреси електронної пошти, до загальних папок в мережі, на мобільні пристрої, на комп'ютери в мережі та інше.
Важливою особливістю є наявність безшумного режиму, що значно знижує шум, вироблений принтером (робота сканера залишається незмінною).

Багатофункціональний пристрій оснащений оперативною пам'яттю 512 Мб. За бажанням, користувач може докупити 1024 Мб пам'яті, що в сукупності дасть 1,5 Гб. З таким оснащенням у БФП не може бути ніяких проблем з друком навіть самих «важких» файлів.

Економія

БФП Kyocera також добре виконано і з точки зору економічного використання. Купуючи ємний тонер, який пропонується для цієї моделі, з ресурсом 7 200 копій, ціна 1 копії буде досить оптимальною. Стартового тонера, який йде в стандартній комплектації БФП, вистачить на 3 600 сторінок.
Пристрій був розроблений для бізнесу, а саме, для компаній, в офісах яких багато друкують і копіюють. Пристрій витримує максимальне навантаження до 50 000 сторінок на місяць. Це дуже високий показник. Фотобарабан розрахований на 100 000 сторінок. З точки зору міцності ця модель вирізняється з-поміж конкурентів у своєму класі.

Чорно білий БФП M2040DN - ідеальний варіант для офісу

Монохромне багатофункціональний пристрій Kyocera Ecosys M2040DN є ідеальною машиною для малих і середніх компаній, які багато друкують, а особливо, багато копіюють. Саме тому, що функція копіювання в цьому пристрої - це одне з найбільших переваг. Сканер, який забезпечує двостороннє сканування в один прохід, є надзвичайно зручним рішенням.

БФП Ecosys M2040dn - модель, проста у використанні, наявність русифікованого меню зручно і не викликає ніяких проблем при використанні. Звертає на себе увагу дуже низька вартість друку однієї сторінки і швидкість друку, яка може бути предметом заздрості багатьох конкурентів.

Переваги БФП Kyocera Ecosys M2040dn

• Багатомовний меню;
• Легкий доступ до налаштувань друку;
• Додатковий USB-порт;
• Висока якість друку;
• Висока швидкість друку;
• Однопроходное дуплексне сканування;
• Функція управління доступом;
• Здатність працювати в автоматичному режимі.

Задайте своє питання