Розширений пошук

Швидкий принтер Kyocera ECOSYS P3055dn для офісу

Оновлення - вдосконалений лазерний принтер Ecosys P3155dn

Продуктивний і безвідмовний у роботі лазерний принтер - безумовно, мрія будь-якої компанії, в офісі якої друкується велика кількість документів. Саме таким є одна з моделей японського виробника Kyocera Ecosys P3055dn.

Монохромний лазерний принтер Kyocera ECOSYS P3055dn був спеціально розроблений для використання в складних умовах (інтенсивний друк, великі навантаження). Він може запропонувати кращу якість друку на сотні тисяч сторінок, низьку вартість відбитка і безперебійну роботу.

Лазерний принтер А4 для офісу

Головні фішки Ecosys P3055dn - швидкість і потужність

Лазерний принтер друкує зі швидкістю 55 сторінок в хвилину. При цьому, якість друку На думку багатьох експертів і користувачі, як дуже високу. Цьому сприяє дозвіл 1200 крапок на дюйм, а також унікальна технологія тонера, розроблена самою компанією Kyocera. 

Пристрій оснащений в стандартній комплектації автоматичним дуплексом, що дозволяє компаніям економити час і папір при друці документів. Максимальне навантаження лазерного принтера Kyocera ECOSYS P3055dn становить 275 000 сторінок. Ресурс фотобарабана - 500 000 сторінок. 

Що стосується роботи з папером, то принтер в стандартній комплектації оснащений універсальним лотком на 100 аркушів і касетою на 500 аркушів. Однак для більшої продуктивності апарат може доукомплектувати лотками загальною місткістю 2 600 аркушів. 

Пристрій оснащений потужним процесором з частотою 1,2 ГГц і оперативною пам'яттю 512 Мб, яку можна докупити до 2 Гб, в цілому вийде близько 2,5 Гб. Таке «спорядження» забезпечує лазерний принтер Kyocera ECOSYS P3055dn потужністю і продуктивністю. Це вигідно виділяє його серед конкурентів. 

швидкість 55 стор., великий обсяг лотків для паперу

 

Kyocera ECOSYS P3055dn - ідеальний принтер для бізнесу

Оскільки компанія Кіосера випускала даний пристрій спеціально для інтенсивного використання в бізнес середовищі, його можливості досить широкі. 

Принтер має функцію контролю доступу до пристрою. Він забезпечується завдяки спеціальному пристрою, що зчитує (поставляється окремо) і додатком виробника. Таким чином, можна буде за допомогою проксіміті карти встановлювати особу користувача принтера. 

Для зберігання часто використовуваних файлів принтер може бути оснащений зовнішнім приводом (SSD-накопичувачі). Також доступна шифровка даних, яку забезпечує спеціальний інструмент від виробника Kyocera. 

 

Компактні розміри «гіганта» продуктивності

Лазерний монохромний принтер Kyocera ECOSYS P3055dn, при всій його, продуктивності, має досить невеликими габаритами - 39,6 х 42,1 х 34,2. Вага пристрою становить близько 15,5 кг. Це означає, що головного офісного помічника і «гіганта» продуктивності легко може переміщати по офісу одна людина.

Цікаво представлена ​​панель управління з безліччю кнопок і монохромним екраном - вона круглої форми і знаходиться на правій стороні корпусу пристрою. В цілому, принтер досить стильний по дизайну, як і всі останні моделі Кіосера. Чорно-білі тони, майже кубічна форма - все це робить його ідеальним рішенням для офісу навіть з точки зору дизайну.

 

Переваги лазерного принтера Kyocera ECOSYS P3055dn

Підводячи підсумки, можна виділити основні переваги цієї потужної і продуктивної офісної конячки:

• Багато способів передачі даних;

• Легкий доступ до налаштувань друку;

• Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;

• Додатковий порт USB;

• Висока швидкість і висока якість друку;

• Низькі витрати на друк і приваблива вартість пристрою;

• Функція управління печаткою.

 

Купити лазерний принтер Kyocera ECOSYS P3055dn можна у дистриб'ютора в Україні.

Задайте своє питання