Розширений пошук

Спец. пропозиція

Epson L805 with WI-FI - 6-колірний фотопринтер

Є в наявності!

7 360 грн.

Фабрика друку Epson L805 - це 6-кольоровий принтер з вбудованими ємностями для чорнила замість картриджів, спеціально створений для тих, кому необхідна економічна бездротова друк фотографій та CD / DVD 2 дисків.

Epson L805 друкує кольорові фотографії високої якості з рекордно низькою собівартістю. Користувачі можуть підключити принтер до комп'ютера або друкувати безпосередньо зі смартфонів і планшетів під управлінням iOS і Android (додаток Epson iPrint). При цьому стартового набору контейнерів з чорнилом вистачить на друк 1800 фотографій 1 .

Струменевий друк без картриджів

Особливість всіх пристроїв серії «Фабрика друку Epson» - це друк без картриджів. Замість картриджів в Epson L805 вбудовані ємності, з яких чорнило надходять в друкувальну голівку за спеціальними трактах. При цьому унікальну будову ємностей і система контролю тиску гарантують високу якість друку і надійність пристрою.

Низька собівартість друку

Замість традиційних картриджів по 7 мл в пристроях серії «Фабрика друку Epson» використовуються великі контейнери з чорнилами об'ємом 70 мл! У комплект поставки включений набір з шести повнорозмірних контейнерів (по 70 мл), яких вистачить на друк 1800 фотографій формату 10 × 15 1 .

Бездротове підключення по Wi-Fi

Можливість бездротового підключення по Wi-Fi дозволить заощадити місце на робочому столі - принтер можна встановити в будь-якому зручному місці і відправляти завдання на друк з будь-якого куточка квартири або офісу.

Друк з мобільних пристроїв

Ще однією перевагою «Фабрики друку» Epson L805 є підтримка програми Epson iPrint. З його допомогою можна друкувати зображення з будь-яких мобільних пристроїв на базі iOS або Android. Додаток дозволяє роздруковувати документи і фотографії в форматі JPEG і PDF.

Неперевершена якість і швидкість друку

Принтер Epson L805 ідеально підходить як для друку високоякісних фотографій, так і для друку документів з високою швидкістю. Завдяки водорозчинних чорнила, високій роздільній здатності до 5760х1440 точок на дюйм і мінімального розміру краплі (всього 1,5 пиколитра) принтер прекрасно справляється з передачею складних відтінків і колірних переходів, при цьому технологія друку краплями змінного розміру дозволяє зберігати високу швидкість. Так швидкість друку документів на Epson L805 досягає 38 стор. / Хв., А фото формату 10х15 без полів він може роздрукувати за все за 12 сек. 4

Простота обслуговування

Особлива конструкція ємностей і контейнерів з чорнилом дозволяє навіть недосвідченому користувачу з легкістю впоратися із заправкою чорнила. Вам не знадобляться додаткові пристосування - просто переверніть контейнер носиком вниз і перелийте чорнило в ємності.

Друк фотографій без полів

Epson L805 друкує фотографії як з полями, так і без них аж до формату А4. Вибирайте самі - акуратна рамка по краю фотографії або друк «в край».

Гарантія від виробника

Підтвердженням високої надійності «Фабрики друку» Epson L805 є гарантія від виробника, яка становить 12 місяців або 3000 відбитків 2 .

  1. Дані про ресурс засновані на розрахунку загального ресурсу п'яти кольорових контейнерів Epson (блакитний, пурпурний, жовтий, світло-блакитний і ясно-пурпурний). Ресурс чорного контейнера розраховувався окремо. Дані про ресурс контейнерів Epson приведені у відповідність з вимірами, зробленими за методологією компанії Epson, заснованої на стандарті ISO / IEC FDIS29102 з використанням тестових зразків друку стандарту ISO / IEC FDIS29103. Дані можуть значно відрізнятися в залежності від друкованих зображень, параметрів друку, типу паперу, частоти використання, вологості і температури друку.
  2. Диски зі спеціально підготовленою поверхнею
  3. Залежно від того, що настане раніше
  4. Швидкість друку виміряна в режимі «драфт», докладніше про методологію вимірювання швидкості друку дивіться на epson.com/printspeed
Назва
КольоровістьКолір
Задайте своє питання